Forklift & İstifleme Makineleri

3 Tekerlek Forkliftler
Yüksek Performans & Profesyonel

3 Tekerlek Forkliftler

Yan kapı akü değiştirme tasarımı sayesinde akü, transpalet, istifleyici veya forklift kullanılarak yandan kolayca çıkarılabilir. Aküyü değişimden alması gereken geleneksel forkliftlerle karşılaştırıldığında daha hızlı, daha kolay ve daha güvenlidir.

Yeni geliştirilen yüksek performanslı forkliftler, enerji tüketimini büyük ölçüde azaltır. Bu çalışma verimliliğini %20 artırır.

Çift AC motor sayesinde pivot dönüşü dar koridorlarda çalışmayı kolaylaştırır.

Reach Truck

Reach Truck

Optimum direk genişliği ve hortum arkası, direk boyunca net bir görüş sağlar. Kaldırma silindiri ve boru hattı sisteminin makul düzeni, direk boru hattı basit ve güzeldir ve görüş iyidir. Standart olarak mini kollar (joystick'ler) konfigürasyonun daha erken çalıştırılması. Şasinin arka duvarının geniş yayı, güzel ve küçük bir dönüş yarıçapına sahip olan aracın dönüş yarıçapına denk geliyor. Güçlü şasi yapısı ve makul kütle dağıtım merkezi, forkliftin mükemmel stabiliteye sahip olmasını sağlar. Yüksek hassasiyetli ileri kayan ray ve mükemmel boşluk telafisi tasarımı, direklerin ileri hareketini daha stabil hale getirir